banner37

Ümraniyespor Antrönörü Recep Uçar'dan Vefa Örneği

Şampiyon Ümraniyesporun hocası Recep Uçar, Ümraniye sporda oynadığı dönemdeki eski oyuncu ve yöneticilerle bir araya geldi.

Ümraniyespor Antrönörü Recep Uçar'dan Vefa Örneği

Şampiyon Ümraniyesporun hocası Antrönör Recep Uçar; "Camiamızın kuruluşundan bugüne kadar Ümraniyesporun kulübümüzde başkanlık yapmış, yöneticilik yapmış futbol oynamış emek vermiş tüm Ümraniyeli arkadaşlarıma  ilgileri için teşekkürler ediyorum. Bugün burada semtin takımı Ümraniyespora gönül vermiş dostlarla bir aradayız. Bir hayalimiz vardı. O kupayı çarşıya getirmek istiyorduk. Çok emek verdik ve şampiyonluğa ulaşarak o kupayı çarşıya getirdik. Takımımızı ilçemizi oyuncularımız ve ekibimizle birlikte süper ligde en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapacağız. Huzurlarınızda şunu ifade etmeliyimki bu başarı sadece benim şahsi bir başarım değil. Ekibim, oyuncularım, klup Başkanımız Tarık Aksar ve yönetimi, Belediye Başkanımız İsmet Yıldırım ve maçlarda bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 

1xbetgov.com

1xbet
Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2022, 11:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Galip turan
Galip turan - 2 yıl Önce

Süper süper. Süper başka ne söylenir ki

Yilmaz izberk
Yilmaz izberk - 2 yıl Önce

Bugün lere gelene kadar amatör ligden profesyonel lige kadar emeği geçen bütün abilerimizin genç sporcu kardeşlerim ve değerli hocalarım hepsinden Allah razı olsun işte semtini sevmek buna denir saygılar sunarım

SIRADAKİ HABER