ÜMRANİYESPOR VAR SİSTEMİNE İSYAN ETTİ

Amacı hatayı düzeltmek olan sistem ne yazık ki farklı amaçlara eviriliyor diye sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Ümraniyespor, "maçlarımızın VAR sistemi uygulanmadan oynanmasını istiyoruz” açıklamasında bulundu.

ÜMRANİYESPOR VAR SİSTEMİNE İSYAN ETTİ

Amacı hatayı düzeltmek olan sistem ne yazık ki farklı amaçlara eviriliyor diye sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Ümraniyespor "maçlarımızın VAR sistemi uygulanmadan oynanmasını istiyoruz” açıklamasında bulundu.

ÜMRANİYESPOR: KULLANILMAYACAKSA HİÇ OLMASIN

Süper Lig ekiplerinden Ümraniyespor 'VAR sistemi'ne isyan bayrağını açtı. Dün Kayserispor'la 2-2 berabere kalan Ümraniyespor'dan da benzer bir açıklama yapıldı. Kulübün web sayfası ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan açıklama şöyle: "HangiKredi Ümraniye Spor Kulübü olarak lig başından beri aleyhimize verilen, maçın sonucuna direkt etki eden, VAR’da incelenmeye tenezzül dahi edilmeyen hatalı kararlar silsilesinin ısrarla devam ettirilmesi neticesinde “Kullanılmayacaksa hiç olmasın” düşüncesi ile Merkez Hakem Kurulu’na bundan sonraki maçlarımızda VAR sisteminin kullanılmaması ile ilgili talebimizi ileteceğimizi kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2022, 22:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER