banner37

KOPA GIDA VE PEYNİRCİLİK 4. ŞUBESİNİ HİZMETE AÇTI

Satmış olduğu organik ve yöresel kaliteli ürünlerle adından söz ettiren Kopa Gıda ve Peynircilik Çekmeköy Hamidiye Mahallesinde 4 şubesini hizmete açtı.

KOPA GIDA VE PEYNİRCİLİK 4. ŞUBESİNİ HİZMETE AÇTI

Satmış olduğu organik ve yöresel kaliteli ürünlerle adından söz ettiren Kopa Gıda ve Peynircilik Çekmeköy Hamidiye Mahallesinde 4. şubesini hizmete açtı.

Özellikle Ümraniye ve Çekmeköy ilçelerinde toptan ve parkede olarak gıda alanında faaliyet gösteren sektörün önde gelen tanınmış isimlerinden Kopa Gıda ve Peynircilik 4. şubesini Çekmeköy Hamidiye Mahallesinde hizmete açtı.  Siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta Kopa Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Koçoğlu’nu dostları yalnız bırakmadı.

Erdem Koçoğlu’nun Dostlarından Açılışa Yoğun İlgi

Kopa Gıda ve Peynircilik ’in 4. şubesinin açılışına AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan, AK Parti Bir Önceki Dönem İlçe Başkanı Salih Kırıcı, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Yazıcı, Deva Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Hasan Keleş, Millî Eğitim Müdürü Burhan Bayrak, Çekmeköy MHP İlçe Başkanı Tahsin İnce, İyi Parti İlçe Başkanı Dilaver Koç, İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Bora Kılıç, Saadet Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Baki Polat, AK parti 1. Bölge Milletvekili Aday Adayları Şinasi Aydın, Ali Yazılı Yücel Yalçınkaya, Çekmüder Başkanı Yücel Evsen, iş insanı Seyfettin Yıldırım ve Erdem Koçoğlu’nun aile fertleri olmak üzere çok sayıda tanınmış davetli katıldı. 

“Yöresel ürünler satmaya gayret ediyoruz”

Dualar eşliğinde açılışı gerçekleşen Kopa Gıda’nın açılışında Kopa Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Koçoğlu ve Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Yazıcı günün önem ve anlamını içeren birer konuşma gerçekleştirdi. Bölge halkının da yoğun ilgi gösterdiği market açılışında son derece organik ve doğal güvenilir gıda ürünleri satışa sunuldu. Gıda Fiyatları konusunda son derece iddialı bir açıklama yapan Kopa Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Koçoğlu,   “Kopa Gıda Ve Peynircilik olarak satmış olduğumuz ürünlerin yöresel olmasına özen gösteriyoruz.  Marketlerimizde satmış olduğumuz tüm peynir bal ve zeytinden oluşan birçok ürünümüzü yöresel ürünlerden temin edilmesine özen gösteriyoruz. Hedefimiz kaliteden ödün vermeden çok ürün satıp sürümden kazanmaktır”  şeklinde konuştu. 

Açılışa katılanlara Erdem Koçoğlu teşekkür etti

Erdem Koçoğlu,  “Tüm şubelerimizde hem ürün kalitesinde hem de ürün fiyatlarında iddialıyız. Bu anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Yazıcı’ya, milletvekili aday adaylarımıza, ilçe başkanlarımıza,  açılışa katılan tüm değerli dostlarımıza şahsım ve aile fertlerimiz adına sonsuz teşekkür eder, saygılar sunarım” diyerek açılışa katılanlara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2023, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER