Modoko Sanal Mobilya Fuarı Açıldı

Diğer sanal fuarlardan farklı olarak, Modoko, tüm mağazalarında gerçek videolar çekerek, büyük özveri ve yoğun çalışma temposu ile Türkiye’ de bir ilke imza attı.

Modoko Sanal Mobilya Fuarı Açıldı

Türkiye’nin önemli mobilya kuruluşları arasında yer alan MODOKO, https://sanalfuar.modoko.com.tr/ linki üzerinden ziyarete açtığı sanal fuara, ilk etapta yurt dışından 1 milyon kişinin ziyaret etmesini hedefleniyor. 

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Koray Çalışkan; “Sanal Fuar Uygulamasını Hayata Geçirdik”

Çalışkan; “MODOKO tarafından Avrupa ülkelerine yönelik yapılacak ve 365 gün sürecek sanal fuarla, mobilya ihracatına ek 350 milyon dolarlık katkı sunulması hedefleniyor. Modoko Başkanı Koray Çalışkan, fuarın ay sonuna doğru başlayacağını belirterek, şöyle konuştu: “Sanal fuar, ülkeler bazında olacak ve Almanya ile başlayacak. 300 markamız ürünlerini tanıtacak. AB’ye mobilya ihracatımızın bu yıl 1.4 milyar dolara çıkması bekleniyor. Sanal fuarla bu rakamın gelecek yıl yüzde 25 artırılmasını hedefliyoruz.”

MODOKO tarafından Avrupa ülkelerine yönelik yapılacak ve 365 gün sürecek sanal fuarla, mobilya ihracatına ek 350 milyon dolarlık katkı sunulması hedefleniyor. Modoko Başkanı Koray Çalışkan, fuarın ay sonuna doğru başlayacağını belirterek, şöyle konuştu: "Sanal fuar, ülkeler bazında olacak ve Almanya ile başlayacak. 300 markamız ürünlerini tanıtacak. AB'ye mobilya ihracatımızın bu yıl 1.4 milyar dolara çıkması bekleniyor. Sanal fuarla bu rakamın gelecek yıl yüzde 25 artırılmasını hedefliyoruz.” Dedi.

Öte yandan Çalışkan; “fuarımızın, Modoko’muza, sektörümüze ve ülke İhracatımıza hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” .    

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER