Yapı Malzemelerinde Marka Sarıtaş Yapı "Growtech 2023" Fuarında Ön Plana Çıktı

Dünyanın en büyük örtü altı (seracılık) tarım sektörü fuarı Growtech, global tarım sektörü profesyonellerini 22. kez Antalya'da bir araya getirdi.

Yapı Malzemelerinde Marka Sarıtaş Yapı "Growtech 2023" Fuarında Ön Plana Çıktı

İleri teknoloji sulama ürünlerinin marka ismi RainBird firmasının Türkiye Distribütörü Sarıta Yapı Malzemeleri de her sene olduğu gibi bu senede fuardaki yerini aldı. Sarıtaş Yapı standı, fuar boyunca ziyaretçi akınınauğradı. 


 

TARIM DÜNYASI GROWTECH'DE BULUŞTU

Tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen fuarda;, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşti. 4 gün süren fuar ziyaretçi akınına uğradı. 


Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi'nde bu yıl 22'incisi organize edilen fuar, 27 ülkeden 600 katılımcıyı, 140 ülkeden ziyaretçileri buluşturdu. Fuarda, "Sera ve Teknolojileri", "Sulama Sistemleri ve Teknolojileri", "Tohumculuk", "Bitki Besleme" ve "Bitki Koruma" alanındaki ürün grupları yer aldı..

SARITAŞ YAPI MALZEMELERİ STANDINA YOĞUN KATILIM

İleri teknoloji sulama ürünlerinin marka ismi RainBird firmasının Türkiye Distribütörü Sarıtaş Yapı Malzemeleri de her sene olduğu gibi bu senede fuardaki yerini alırken, ziyaretçi akınına uğraması gözden kaçmadı. Katılımcılar Sarıtaş Yapı Malzemeleri standını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. 4 gün boyunca standa yerli ve yabancı birçok katılımcı uğradı. Sulama sistemleri ile ilgili geniş bir ürün yelpazesi bulunan Sarıtaş Yapı malzemeleri ünümüzdeki sene yine fuardaki yerini alacak. 


ALİ SARITAŞ: SARITAŞ MARKASINIZ İNSANLARIN ZİHİNLERİNE YERLEŞTİRMEK İSTEDİK

Sarıtaş Yapı Genel Müdürü 2 senedir fuara katılım sağlıyoruz. Katılım amacımız; Sarıtaş Yapı olarak yurt dışı ve diğer bölgelerdeki firma ve insanlara ulaşmak. Bu amaca ve hedefe ulaştığımızı söyleyebiliriz. Yeni insanlar ve firmalarla tanışma ve diyalog etme fırsatı bulduk. Amacımız burada sadece malzeme satmak değil, birazda Prestij. Sarıtaş markasınız insanların zihinlerine yerleştirmek istedik. Otomasyon, otomatik sulama sistemleri ile suyun daha bilinçli kullanılması noktasında insanlara ulaşmaya çalışıyoruz. RainBird Türkiye distribütörü olarak yurt dışından ürün getirip Türkiye pazarında satıyoruz. 


"SU KAYNAKLARINI EN FAYDALI ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLIYORUZ’’

Öncelikli olarak firma hedefimiz, dünyada azalmakta olan tatlı su kaynaklarımızı müşterilerimize en ekonomik ve en faydalı şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Kuruluşumuzdan itibaren sadece yakın çevremizle kalmayıp ülkemizin dört bir yanına ve talep halinde ise yurt dışına alt yapı, üst yapı, drenaj sistemi, otomatik sulama sistemi ve havuz malzemeleri sevkiyatları gerçekleştiriyoruz Bina grubu, altyapı grubu ve otomatik sulama sistemleri başlıca çalışma alanlarımız olmakla beraber, inşaat sektöründe karşılaşabileceğiniz tüm sorun ve projelerinizde yanınızda yer alarak kalıcı yapıları oluşturmanız da doğru yapı malzemelerini kullanmanızı sağlamak prensibimizdir.   

Ben standımızı ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Seneye yine görüşmek üzere. Selam ve saygıla

www.saritasyapi.com

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2024, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER