banner37

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı Yaşlıları Unutmadı

Ümraniye AK Parti İlçe Başkanlığı, Yaşlılar Komisyonun düzenlediği gecede yaşlıların gönlünde taht kurdu. 

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı Yaşlıları Unutmadı

1 Ekim Yaşlılar Günü programına önceki  dönem Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul İl  Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Sevim Sayım Madak, Ümraniye İl YKM gözlemcisi Azize Akalın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yardım Müdürü Cem Çaylak, Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmerler Müdürü Sibel Cansu, Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Emine Çetin, yöneticiler olmak üzere siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. 

Ümraniye AK Parti Yaşlılar komisyonu Başkanı Yavuz Urgun öncülüğünde  düzenlenen 1 Ekim Dünya Yaşlılar gününe Ümraniye İlçesinde yaşayan vatandaşlar  yoğun ilgi gösterdi.  Dudullu Kasr-ı Lena balo salonunda düzenlenen yaşlılar günü programı  yaşlılarımızı ziyadesiyle memmun ederken kadın ve erkek yaklaşık 700 yaşlı davetlinin  katıldığı yemekli etkinliklikte duygu dolu anlar yaşandı. 

AK PARTİ YAŞLILAR KOMİSYONU BAŞKANI YAVUZ URGUN, "YAŞLILARIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR" 

Günün anlam ve önemini içeren bir konuşma yapan AK Parti Yaşlılar (Y.K.M) Komisyonu Başkanı Yavuz Urgun,  "Yaşlılarımız için ne yapsak azdır. Elleri öpülesi yaşlılarımızın ömürleri uzun, emelleri güzel olsun. AK Parti Ümraniye İlçemizin bir ilki gerçekleştirdiği bu anlamlı ve böylesine güzel bir toplantıda bizleri büyüten yetiştiren ve bugünlere gelmemize vesile olan değerli büyüklerimizle bir araya gülmekten ve bir nebzede olsa gönüllerini almaktan ne kadar mutluluk duysak azdır. İnşallah Ak Parti olarak bugün Ümraniye ilçemizde gerçekleştirdiğimiz yaşlılar günü  programı bir gelenek haline gelir ve her fırsatta değerli büyüklerimizle bir araya gelerek hasbihal etme imkanı buluruz."

YKM Başkanı Yavuz Urgun, yaşlılar gecesinin anısına davete katılan yaşlılara günün önem ve anlamına binaen baston hediye etti. Başkan Urgun, böylesine  anlamlı bir gecenin düzenlemesinde emeği geçen İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğluna, İstanbul İl yöneticilerine ve gecenin düzenlemesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

İLÇE BAŞKANI EMİNMOLLAOĞLU; "BUGÜN BİZİM İÇİN MANİDAR BİR AKŞAM" 

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu gecede tüm yaşlıların masallarını teker teker gezerek hatırını  sordu. İlçe Başkanı Eminmollaoğlu; "bugün bizim için anlamlı bir gündür. AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı olarak yaşlılar komisyonumuzun gayretleriyle Ümraniye Belediyemizin ve hayırsever büyüklerimizin destekleriyle düzenlemiş olduğu gecede böylesine anlamlı ve son derece manidar bir akşamda büyüklerimizle bir araya gelmenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Büyüklerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz" diyerek konuşmasını noktaladı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2021, 10:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe  inkaya
Ayşe inkaya - 2 yıl Önce

Gerçekten güzel bir geceydi emeği geçen herkese teşekkür ederim babam ve kendi adıma

SIRADAKİ HABER