banner32

AKDAĞMADENİLİLER ÇITAYI GENİŞLETİYOR

İstanbul Esenyurt'da faaliyet gösteren Akdağmadenililer Derneği bundan böyle faaliyetlerini dahada çoğalacak.

AKDAĞMADENİLİLER ÇITAYI GENİŞLETİYOR


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Florya Sosyal tesislerinde bir araya gelen Akdağmadeniğliler dernegin faaliyetlerini genişletmek için önemli kararlar aldı. 


Son derece samimi bir şekilde  gerçekleşen toplantıya Dernek Başkanı Fatih Çay, Yönetim kurulu üyeleri, İstanbul'un tanınmış  Hukukçularından Av. Satılmış Şahin, İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mümin Günler,  Ziya Er, Zeki Adsız, Halit Özer, Av. Cemil Bakır, Fehmi Gürler, Fatih Yalçın, Şükrü Bar, Hasan Kısacık, Rüstem Kaya, Cengiz Kaya, Oğuz Yılmaz, olmak üzere çok sayıda önemli isimler katıldı. 


Yemekli toplantıda Dernek Başkanı Fatih Çay Derneğin içerisinde bulunduğu sorunları ve bu güne kadar gerçekleşen çalışmaları anlatarak bilgi verdi. Toplantıya katılan herkes tek tek söz alarak dernek hakkındaki  görüş ve fikirlerini anlattı. Son derece samimi ortamda gerçekleşen toplantıda  Av. Satılmış Şahin; "Akdağmadeni  Derneğimizin büyümesi kalkınması ve hemşehrilerimize faydalı hizmetler yapması için herkesin elini taşın altına koyması gerekir" dedi. Şahin; "Dernekçilik gerçek anlamda samimiyet isteyen meşakatli bir iştir. Kesinlikle bir kişinin, iki kişinin yapacağı bir iş değildir. Bu nedenle  Akdağmadenine gönül veren, duyarlı olan  tüm hemşehrilerimize görevler düşmektedir.  Hep birlikte el ele vererek derneğimizin faaliyetlerini bir çok alanda genişleterek  başta yardıma muhtaç ve dar gelirli  Hemşehrilerimiz, öğrencilerimiz, iş arayan kardeşlerimize yardımcı olmak üzere faydalı  işler yapacağımıza inanıyorum. Bahsetmiş olduğumuz faaliyetleri gerçekleştirmek için daha sık toplantılar yaparak İstanbul da faaliyet gösteren hemşegrilerimize ulaşmanın ve bir araya gelmenin derneğimiz adına yararlı olacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2022, 21:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükrü Bar
Şükrü Bar - 7 ay Önce

Çaba gayret bizlerden
Birliğimiz daimi olsun Akdag sevdamız daimi olsun Allah yolumuzu açık etsin

SIRADAKİ HABER