banner32

Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği İftar da Buluştu

Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ÇEKSİAD) Nakkaştepe’de düzenlediği iftar programına siyaset ve iş dünyasından isimler katıldı.

Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği İftar da Buluştu

(ÇEKSİAD) Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Erdal Albayrak iftar programında kısa bir selamla konuşması yaptı.

Albayrak  konuşmasın ‘da şöyle dedi. ÇEKSİAD Türkiye’ye adından söz ettirecektir. Bizleri bu Ramazan akşamında bir araya getiren değerli iş adamlarımıza, derneğimizin değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

​​​​​Ramazan ayının gelmesiyle. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının eski Ramazanlara yakışır bir atmosferde geçmesi için kapsamlı bir etkinlik programı hazırlayan (ÇEKSİAD) iftar sofralarında hep birlikte oruçlar açtı. Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği. Bu  kapsamda düzenlediği bereketli sofraların ‘da gönülleri birleştirdi. sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyeleriyle iftar sofralarında bir araya gelen ÇEKSİAD üyelerine plaket ve yeni üyelerine rozet taktıktan sonra aile resmi ile iftar programı son buldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2022, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER