banner31

Çekmeköy Yeşilay Şubesi Öğrencilerle Buluştu

Çekmeköy Yeşilay Şube başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sabiha Hamdi Türkay ilk Öğretim Okulunda çocuklarla buluştu

Çekmeköy Yeşilay Şubesi Öğrencilerle Buluştu

Yeşilay Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Benim Kulübüm Yeşilay’ projesi kapsamında Sabiha Hamdi Türkay ilkokulunda 3. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. 

Çocukların küçük yaşlardan itibaren sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmeleri için Çekmeköy’de çalışmalar yaptıklarını belirten Suna Gönüllü Uzunoğlu; Projede desteklerini esirgemeyen Çekmeköy ilçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Bayrak, Sabiha Hamdi Türkay ilkokulu müdürü Mustafa Çelik ve genç gönüllülere teşekkür eder, Yeşilay ‘lı sağlıklı bir nesiller dileriz.Gençlerin bağımlılık riskinin farkında olmalarını ve her yaştan yetişkinin sağlıklı bir yaşam sürmesini önemsiyoruz. Bunun için sporun, kültür-sanatın, eğitimin gücünden yararlanarak pek çok proje hayata geçiriyoruz. Bizim yeni yıldan dileğimiz sağlıklı bir hayat, sağlıklı bir toplum, sağlıklı bir gelecek. İnsanlarımızın da bu dileği paylaşmasını, yeni yıla girerken sağlıklı yaşamaya karar vermelerini gönülden temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER