ÇEKMÜDER Iftar da Buluştu

Çekmeköy Müteahitler ve İş İnsanları Derneği (ÇEKMÜDER) iftar yemeğinde siyaset ve iş dünyası buluştu.

ÇEKMÜDER Iftar da Buluştu

Yücel Evsen Başkanlığında ki ÇEKMÜDER iftar programı Cemile Sultan Korusunda gerçekleşti. 

İftar programına Siyaset ve İş dünyasının yanı sıra bölgenin resmi kurum ve kuruluşları da katılım sağlarken iftar programının ana sponsoru MNT Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Taşkın oldu.

İftar, sanatçı Faruk Durul’un seslendirdiği bir birinden güzel ilahileri ve semazen gösterisi ile başladı.

ÇEKMÜDER’in iftar programına; Çekmeköy Belediye Başkan yardımcıları Şahmettin Yüksel, Mahmut Sezgin, Sancaktepe Belediye Başkan yardımcısı Ümit Şahin, Çekmeköy İlçe Müftüsü Vehbi Akşit, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Bayrak, İYİ Parti iş Dünyası STK'lar dan Sorumlu Başkan yardımcısı Timur Demirel, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan, MHP Çekmeköy İlçe Başkanı Cenap Yağmur, DEVA Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Hasan Keleş, Saadet Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Yunus Başer, Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız, Gelecek Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Bora Özlen, Demokrat Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Metin Özkan, BBP Çekmeköy İlçe Başkanı Sedat Yalçınkaya, İYİ Parti Çekmeköy ve İBB Meclis Üyesi Bora Kılıç, AK Parti Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Seyithan Turan, MHP Çekmeköy Meclis Üyesi Alparslan Şahinoğlu, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, Çekmeköy Muhtarlar Derneği Başkanı Nejat Girgin ve mahalle muhtarları, ÇEKSİAD Başkanı Erdal Albayrak ve yönetim kurulu, BİGİAD Başkanı Kemal İnan ve yönetim kurulu, Çekmeköy İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sıtkı Aydemir, Motocraft Türkiye Derneği Başkanı Abdullah Gelgeç,İstanbul Doğa Severler Çevre ve Turizm Derneği Başkanı Serkan Süslü ve Başkan yardımcısı Mehmet Muaz Uzun, Bölgenin önemli iş insanlarından Seyfettin Yıldırım, Özgür Altıparmak, Cengiz Turan TÜGVA Şube Başkanı Nazif Kartal, bölgede bulunan bir çok resmi kurum temsilcisi, banka müdürleri, ilçede yayın yapan basın mensupları ve bir birinden önemli iş insanları katıldı.

Yücel Evsen, ‘’Eğer tadını bilirseniz, ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir”

Boğaz’ın eşsiz güzelliğinde gerçekleşen iftar programında Çekmeköy Müftüsü Vehbi Akşit’in duasının ardından ÇEKMÜDER Başkanı Yücel Evsen selamlama konuşması gerçekleştirdi. Yeni bir Ramazan ayına girmenin manevi hazzından bahseden Başkan Yücel Evsen Necip Fazıl’ın ‘Eğer tadını bilirseniz, ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir’  sözlerini okurken programa katılım sağlayan tüm misafirlere ve İftar Programının ana sponsoru Mehmet Nuri Taşkın’a da teşekkür etti.

Mehmet Nuri Taşkın “Bu ekipte olmaktan gurur duyuyorum”

MNT Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda ÇEKMÜDER yönetim kurulunda da bu dönem görev alan ve iftar programının sponsoru Mehmet Nuri Taşkın yaptığı selamlama konuşmasında, “Ramazan ayının bu güzel İstanbul akşamında sizleri saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. İftar programımıza hoş geldiniz, sefa getirdiniz. Ben Mehmet Nuri Taşkın. MNT Şirketler grubunun Yönetim Kurulu Başkanıyım. Aynı zamanda bu dönem Çekmeköy Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütüyorum. ÇEKMÜDER ailesinin bir ferdi olmaktan mutluluk duyuyorum. Birlikte başarılı birçok projeye imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Allah bu mübarek ayda yaptığımız ibadetleri kabul etsin İnşallah. Gelecek Ramazan bayramınızı da şimdiden kutluyorum. Afiyet olsun, hayırlı iftarlar” dedi.

​​​​​Programda Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel ve Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Şahin’in selamlama konuşmaları gerçekleştirdi.

İftar programı davetliler boğazın güzel manzarasında sohbet ve çektikleri hatıra fotoğrafları eşliğinde devam etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2022, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER