banner31

ÇEKSİAD Sahaya İndi

Beş yılı aşkın süredir kapalı olan Çekmeköy Sanayici İşadamları Derneği (ÇEKSİAD) yeniden hizmete açıldı.

ÇEKSİAD Sahaya İndi

15 Temmuz hain darbe girişiminin akabinde OHAL kapsamında kapatılarak faaliyetleri durdurulan Çekmeköy Sanayici İşadamları Derneği ÇEKSİAD, yapılan tüm incelemelerden başarıyla çıkarak suçsuz olduğunu kanıtlandı.

Beş yılı aşkın bir süreden sonra yeniden sahaya inerek faaliyetlerine başlayan Erdal Albayrak Başkanlığında ki ÇEKSİAD basın mensuplarıyla bir araya gelerek, kamuoyunda konuşulan tüm iddia ve soruları cevapladı.

Geçtiğimiz hafta yeni yönetim kurulu üyeleriyle ÇEKSİAD merkezinde bir istişare toplantısı yaparak durum değerlendirmesi yapan ÇEKSİAD yönetimi, basın mensuplarıyla bir araya gelerek gazetecilerin sorduğu tüm dostlara ayrıntılı bir şekilde cevaplayarak açıklık getirdi.

ÇEKSİAD BAŞKANI ERDAL ALBAYRAK; “KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ”

Yeni yönetim kurulu üyeleri Ramazan Çelik, Veysel Ozan, Halis Görken, Murat Kavkas, Mehmet Öztürk ve bölgede faaliyet gösteren basın mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Erdal Albayrak; “Geçtiğimiz dönemlerde, OHAL kapsamında çıkarılan 701 sayılı KHK ile kapatılan ÇEKSİAD, 5 yılı aşkın bir süredir kapalıydı. Bugün burada OHAL komisyonu tarafından haklılığı ve itibarı tescillenen ÇEKSİAD bugün kaldığı yerden devam ediyor. Bu süreçte elbette küskünlükler oldu, ama çoğu üyemiz ‘devam edelim’ deyince hep beraber kolları sıvadık. Yoğun katılımla bir kongre gerçekleştirerek yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla yola koyulduk’’

ÇEKSİAD GÜÇLENEREK FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRECEKTİR

Albayrak; “bugün geldiğimiz noktada ÇEKSİAD güçlenerek faaliyetlerini sürdürecektir. ÇEKSİAD olarak bizler azimli ve kararlı bir şekilde kendinizden emin bir şekilde bu günü bekledik. Bugün geldiğimiz nokta da aklımızın açık olduğunu hakkımızda söylenen iddia ve dedi konuların ne kadar asılsız ve mesnetsiz olduğunu kanıtlayacak kendinizden çok daha emin bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Hedefimiz büyük diyen Albayrak, ÇEKSİAD olarak ülkemizin ve milletimizin adına güzel işler yapmak arkamızda eserler bırakmak için çalışmalarımızı samimi bir şekilde aralıksız olarak sürdüreceğiz, bundan kimsenin kuşkusu olmasın.  ÇEKSİAD büyük bir ailedir” şekilde konuşarak tüm sorulara açıklık getirdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2021, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER