banner34

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın oğlu Mustafa Emin Oktay dünya evine girdi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın oğlu Mustafa Emin Oktay hayatını Zeynep Çelik ile birleştirdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın oğlu Mustafa Emin Oktay dünya evine girdi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın oğlu Mustafa Emin Oktay hayatını Zeynep Çelik ile birleştirdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın oğlu Mustafa Emin Oktay dünya evine girdi. Hayatını Zeynep çelik ile birleştiren mehmet Emin Oktay nikahlarını Mamak Belediye Başkanı Murat Köse kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ, Milli Savunma eski Bakanı İsmet Yılmaz yaparken, evlilik cüzdanını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar takdim etti.

Siyaset ve İş Dünyasından Davete Yoğun İlgi

ATO Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen düğün törenine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Azerbaycan Başbakanı Ali Esedov, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurul Üyesi Osman Coşkun, Bakanlar, Milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı.

YOZGATLILAR HEMŞERİLERİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Çiftleri düğününde bakan milletvekilleri ve iş insanlarının yanı sıra Yozgatlı hemşerileri de yalnız bırakmadı. Çiftin nikah törenine İstanbul Yozgatlılar Konfederasyonu Başkanı Mehmet Deniz,  iş insanı Yüksel Akgün,  Ankara ve İstanbul’dan federasyon ve dernek başkanları, yöneticileri olmak üzere çok sayıda Yozgatlı hemşerileri katıldı

Mustafa Emin Oktay ile Zeynep Oktay’ın düğün törenine Metropol Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Boydak da katıldı.
Yeni Metropol Gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER