banner32

 İpekyolu Yılın Altın Adamları Ödülüne COSKF başkanı  Mehmet Mutlu Layık Görüldü

Çocuk Oyunları Federasyonu (COSKF) başkanı Mehmet Mutlu  İpekyolu Yılın Altın Adamları ödülüne layık görüldü.

 İpekyolu Yılın Altın Adamları Ödülüne COSKF başkanı  Mehmet Mutlu Layık  Görüldü

17. İpekyolu Yılın Altın Adamları Ödül Töreni 10 ülkeden katılımla gerçekleşti. İpekyolu Kamu Diplomasisi ve Ekonomik  İşbirliği Teşkilatı ile Uluslararası Türksoy’la İpekyolu Dergisi tarafından İstanbul’da düzenlenen “17. Uluslararası İpekyolu Yılın Altın Adamları Ödül Töreni”nde Mehmet Mutlu “Yılın Altın Adamı” ödülüne layık görüldü.

TÜRK DÜNYASI'NIN BAŞARILI İSİMLERİ İSTANBUL'DA BULUŞTU

İpekyolu Kamu Diplomasisi ve Ekonomik İlişkiler Derneği ile Uluslararası Türksoy’la İpekyolu Dergisi’nin geleneksel ödül töreni Türk Dünyası’ndan seçkin konukları İstanbul’da Intercontinental Hotel’de biraraya getirdi. Son 30 yıldır Türk Dünyası eksenli çalışmalarıyla bilinen gazeteci Dr. Seyfullah Türksoy’un öncülüğünde bu yıl 17’incisi gerçekleşen tören; diplomasi, bürokrasi, iş dünyası, sanat, siyaset, medya ve akademi dünyasının önemli isimlerini buluşturdu.

Çeşitli ülkelerden çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı törende konuşan İpekyolu Kamu Diplomasisi ve Ekonomi Derneği Başkanı Dr. Seyfullah Türksoy, her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden değerli ve başarılı isimleri biraraya getirmenin mutluluğunu yaşadık.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER