banner31

İstanbul'da Yaşayan Yozgatlılar Arabaşı Programında Bir Araya Geldi

İstanbul’da yaşayan Yozgatlılar, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yozgat Dernekler Federasyonunun düzenlediği arabaşı buluşmasında bir araya geldi.

İstanbul'da Yaşayan Yozgatlılar Arabaşı Programında Bir Araya Geldi

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yozgat Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Fakı, arabaşı programına katılan davetlilere ve hemşerilerine teşekkür etti.

Yozgatlıların buluşmasına vesile olan programa katkılarından dolayı İş İnsanı Hatem Yakışıklı’ya teşekkür eden Fakı, programda yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Federasyonumuzun düzenlemiş olduğu Arabaşı programına katılan federasyon başkanlarımıza Dernek başkanlarımıza ve programımıza katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz ve bu programın düzenlenmesinde en büyük katkı sahibi olan Sayın Hatem Yakışıklı başkanımıza sonsuz teşekkür ederiz. Kıymetli gönül dosttum öncelikle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar sağlık mutluluk huzur dolu nice yıllar dilerim.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Taşdemir
Ahmet Taşdemir - 8 ay Önce

???????? güzel yapılan hizmetlerden emeği geçen herkesten Allah razı olsun memleketimizin yöremizin arabaşı programı çok güzel oldu katıldık Allah birlik beraberliğimizi bozmasın saygılar selamlar herkese Çapanoğlu 66

SIRADAKİ HABER