banner32

İYİ Parti Ümraniye'den Koronavirüs Sebebiyle Kaybeden Partililer Adına Kur'an-ı Kerim Tilaveti

Covid-19 sonucu hayatını kaybeden Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları Fikret Özdemir, Kazım Serdaroğlu ve ilçe yöneticisi Çetin Söğüt'ün eşi Türkan Söğüt için Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu

İYİ Parti Ümraniye'den Koronavirüs Sebebiyle Kaybeden Partililer Adına Kur'an-ı Kerim Tilaveti

Programa İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas, Genel İstişare Kurulu Üyesi Dursun Çolak, Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa Çakıroğlu, Ümraniye İlçe Başkanı Yüksel Karaçam, İBB Meclis Üyesi Yakup Fındık, İlçe Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve  sayıda partili vatandaş katıldı.

​​​​​​

İYİ PARTİ ÜMRANİYE İLÇE BAŞKANI YÜKSEL KARAÇAM; "VEFAT EDEN DAVA ARKADAŞLARIMIZI UNUTMAYACAĞIZ" 

Programda konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Yüksel Karaçam ‘‘Maalesef son iki yılda büyük bir hastalıkla mücadele ediyoruz. Bu sebepten dolayı hepimizin çevresinden insanlarımız bu virüse yenik düştü. İlçe bakanlığımızın çeşitli kademelerinde görev yapan Fikret Özdemir, Kazım Serdaroğlu,Turgut Samangül ve Muzaffer İnak'ı unutmayacağız. yine ilçeden gençlerimizi buraya taşıyıp servis yapmıştı. Allah gani gani rahmet etsin. Onlar şimdi baki alemde biz fani alemdeyiz. Rabbim okunan sureyi celileri ve duaları haberdar eylesin ruhları şad olsun. Değerli dava arkadaşlarım Fikret Özdemir ve Kazım Serdaroğlu’nun aynı bizler gibi ülkemiz için kaygıları, gelecek için endişeleri vardı. Allah bize bu nefesi verdiği müddetçe onların da hayalleri ve hedefleri olan İYİ Parti’nin iktidara gelmesi için Ümraniye teşkilatı olarak çalışacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi. 

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE GENÇLİK POLİTİKALARI BAŞKANI BERNA SUKAS: "EMEĞİ GEÇEN TÜM TEŞKİLAT MENSUBU ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM" 

 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas, koronavirüs salgını sürecinde vefat edenlere Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim. Burada bizleri buluşturan İYİ Parti Ümraniye İlçe Başkanı Yüksel Karaçam ve emeği geçen teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum. Aramızdan ayrılan bizimle birlikte bu kutsal davada yol yürümeye ve hizmet etmeye karar vermiş dostlarımızın, kalplerimizdeki yerlerinin bir kez daha hatırlamak ve ruhlarına Fatiha’lar göndermek için bir araya geldik. Bir siyasi partinin genel başkan yardımcısı olabilirim ama bu manevi ortamda ne siyaset yapmak ne ülkemiz ve milletimizin içinde bulunduğu o zorlu süreçten bahsetmek istemiyorum. Bu manevi havayı hiç bozmak istemiyorum. İnşallah ülkemizde daha güzel günler yaşayacağız. İYİ Parti kurulduğu günden beri kuruluş aşamasında Ümraniye Teşkilatına, İstanbul Teşkilatına verdikleri emeklerine hepimiz şahidiz. Onlara minnet duygularımızı bir kez daha ifade ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2021, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER