banner22

Koçoğlu Ailesinin En Mutlu Günü

Sibel San ve Yuşa Koçoğlu'nun çiftinin nikâhını Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz kıydı.

Koçoğlu Ailesinin En Mutlu Günü

İş Adamı Erdem Koçoğlu oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. 

AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Mustafa Ataş’ında katıldığı düğün törenine; Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, İl Genel Meclis Üyeleri, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; “Evliliğin üç sırrı sevgi, saygı ve sabırdır. Birbirinizi hep seveceksiniz. Sevginiz bugünkünden daha çok artarak devam edecek inşallah" dileklerinde bulundu.

Düğünün ev sahibi Erdem Koçoğlu, "Oğlumun düğünde bizleri yalnız bırakmayan, nikâh şahitliğimizi yapan kıymetli hemşehrim, ağabeyim AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Birinci Bölge Milletvekilimiz Sayın Mustafa Ataş'a; bizim programımız için programını iptal eden kıymetli ağabeyim Çekmeköy Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Poyraz'a; AK Parti İlçe Başkanı kıymetli kardeşim Salih Kırıcı’ya ve bizleri burada yalnız bırakmayan tüm komşularımıza, akrabalarımıza ve dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Metropol Gazetesi olarak genç çiftlerimizi tebrik ediyor ömür boyu mutluluklar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER