MEHMET EFENDİ KONAĞI RESTAURANT TAŞDELEN’DE HİZMETE AÇILDI

Taşdelen Mesire alanı içerisinde Tarihi Taşdelen Çeşmesi yakınında açılan Mehmet Efendi Konağı son derece organik ve doğal Erzincan yöresinde yetişen ürünlerden oluşan bol çeşit kahvaltı ve yemekleriyle misafirlerine hizmet vermeye başladı.

MEHMET EFENDİ KONAĞI RESTAURANT TAŞDELEN’DE HİZMETE AÇILDI

Taşdelen Mesire alanı içerisinde Tarihi Taşdelen Çeşmesi yakınında açılan Mehmet Efendi Konağı son derece organik ve doğal Erzincan yöresinde yetişen ürünlerden oluşan bol çeşit kahvaltı ve yemekleriyle misafirlerine hizmet vermeye başladı.

Daha çok Çekmeköy’de faaliyet gösteren Durul İnşaat ve Durul Kozmetik firmalarının yönetim kurulu üyeleri Ümit Durul, Lokman Durul ve Faruk Durul kardeşler Taşdelen Mesire alanı içerisinde Tarihi Taşdelen Çeşmesi yakınında hizmete açılan son derece organik ve doğal Erzincan yöresinde yetişen ürünlerden oluşan bol çeşit kahvaltı ve yemeklerinden oluşan Mehmet Efendi Konağı adlı bir mekanla misafirlerine hizmet vermeye başladı.

Doğa ile iç içe, şehre olan yakın lokasyonuyla, Erzincan’a özgü doğal ve organik lezzetleriyle tüm misafirlerine kaliteli hizmetin keyfini sunuyor. Kısa süre önce hizmet vermeye başlayan Mehmet Efendi Konağı Restaurant bugün ilçede görev yapan yerel basın mensuplarına kapılarını açarak kahvaltı ikramında bulundu. Basın mensuplarına Durul Kardeşler adına kısa bir açıklamada bulunan Ümit Durul, “öncelikle tüm değerli basın mensubu dostlarımız yeni açmış olduğumuz Mehmet efendi konağı adlı bu mekanımıza hoş geldiniz, şeref verdiniz. Mekanımızda hizmet verdiğimiz hem kahvaltılık ürünlerimiz hem de restoran yemeklerimizde kullandığımız ürünlerin çoğu Erzincan’dan doğal ve organik olarak gelmektedir. Diğer sektörlerde verdiğimiz hizmetlerdeki memnuniyeti inşallah bu mekânımızda da vererek tüm vatandaşlarımıza layık olmaya çalışırız. İşlerimizdeki temiz, dürüst ve ahlak anlayışını bu mekânda da göstermeye gayret göstereceğimiz temenni eder, herkese hayırlı ve hayırlı olmasını dileriz” diyerek konuşmasını bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2022, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER