banner32

Necip Fazıl Mahallesinde Huzur Toplantısı Gerçekleşti 

 Ümraniye Necip Fazıl Mahallesinde kapsamlı bir huzur toplantısı gerçekleşti.

Necip Fazıl Mahallesinde Huzur Toplantısı Gerçekleşti 

Necip Fazıl Mahalle Muhtarı Kadir Delibalta öncülüğünde gerçekleşen huzur toplantısına Ümraniye Emniyet Müdürü Cenk Bal, birim müdürleri, mahallede faaliyet gösteren okul müdürleri, öğrenciler, öğrenci velileri, site yöneticileri ve akil insalar olmak üzere çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.

Necip Fazıl Mahalle Muhtarlık binası konferans salonunda gerçekleşen huzur toplantısında günün anlam ve önemini içeren bir konuşma yapan mahalle muhtarı ve İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta yaptığı konuşmada; “Mahallem huzurluysa  bende huzurluyum. Mahallemizde huzur ve güven olmazsa benim huzurlu olmam da mümkün değildir. Mahallemizin huzur ve refahı için gençlerimizi kötü alışkanlıklar ve uyuşturucu belası gibi durumlardan koruyup güven ve huzur ortamını sağlamak için tüm gücümüzle çalışıp gayret gösteriyoruz. Bugün burada mahallemizin Huzur ve güveni için bir ilki gerçekleştiriyoruz. Değerli Ümraniye Emniyet Müdürümüze, mahallemizde huzur toplantısına katılarak mahallemizin sorunlarını yerinde incelediği için şahsım ve milletimiz adına teşekkür ederim. İnanıyorum ki bu gayret ve samimiyetle yaptığımız istişare neticesinde mahallemizin huzur ve refahı çok daha iyi bir yere geleceğine inanıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2021, 21:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi yılmaz
Remzi yılmaz - 10 ay Önce

Gerçekten Mahallemizde çok görmek isteyipde görmediğimiz güzel bir toplantı oldu muhtarımız Kadir Delibalta ve emminet müdürümüze ve birim arkadaşlara çok teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER