banner34

Nusret Türker’in Mutlu Günü

Tümbay Sürücü Kursları ve Çamlıca Özel Güvenlik Kursu Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Türker’in kızı Esma İdil Türker hayatını Burak Ceker'le birleştirdi.

Nusret Türker’in Mutlu Günü

Tümbay Sürücü Kursları  ve Çamlıca Özel Güvenlik Kursu Yönetim Kurulu Başkanı Nusret  Türker’in  kızı  Esma İdil  Türker  Burak  Ceker'le hayatını birleştirdi.

Genç çiftin nikah şahitliğini Tarım Bakanı Yardımcısı Hadi Tunç, ELFED Başkanı Faik İçmeli, Tümgeneral Burhanettin Aktı, TMSF Başkanı Fatih Rüştü Karataş, İş İnsanı Yaşar Keser, İş İnsanı Murat İnce, İş İnsanı Mehmet Çeker, İş İnsanı Duran Kantar, İş İnsanı Cumali Erdoğmuş yaptı.

BAŞKAN POYRAZ GENÇLERİ TEBRİK ETTİ

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın kıydığı nikahta, Başkan Poyraz kısa bir konuşma yaptı. Poyraz; ‘evlilik kurumu toplumdaki birliğin temel taşını oluşturur. Evlilik insanın hayatını da düzene koyar. Yola çıktıkları bu mutlu günde bizleri de konuk eden değerli dostumuz Nusret Türker’in sevgili çocuklarının bu mutlu gecesinde çiftimize bir ömür boyu mutluluk ve saadet dilerim. Rabbim varlığınızı ve birliğinizi bozmasın’ diyerek konuşmasını sonlandırdı.

İstanbul'un güzide mekanlarından Üsküdar Cemile Sultan korosunda gerçekleşen düğün törenine bürokrat,  siyaset ve iş dünyasından çok 600’den fazla seçkin davetli katıldı.

Nikah Akdinin gerçekleşmesinin Akabinde davetliler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Davetlilerle tek tek ilgilenen düğün sahipleri adına kısa bir konuşma yapan Nusret Türker; ‘böylesine anlamlı ve mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak aramıza katılan, mazeretleri nedeniyle çiçek gönderen, telefon açan, telgraf çeken tüm dostlarıma şahsım ve ailelerimiz adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2022, 00:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gizli Davetli
Gizli Davetli - 5 ay Önce

Harika bir düğündü. Bir ömür mutluluklar genç çiftimize

SIRADAKİ HABER