PS LOUNGE 7. KEZ ENGELLİ, ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

PS Lounge’dan gönüllerde beraberiz sloganı anlamlı yılbaşı etkinliği

PS LOUNGE 7. KEZ ENGELLİ, ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

Ps Lounge ev sahipliğinde kamu kurumları ve dernekleri yararına düzenlenen geleneksel 7. Yılbaşı etkinliği; Bu yıl ‘’Gönüllerde Beraberiz’’ sloganı ile 8 ayrı dernekten yaklaşık 400 kişinin katılımı ile Conrad Hotel Bosphorus'da gerçekleşti.

Conrad Hotel Bosphorus'da gerçekleşen yemekli yılbaşı etkinliğine; Türkiye Harp Malülleri Gaziler Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Adel Down Kafe, Beşiktaş Engelliler Spor Kulubü, Darülaceze Çocuk Esirgeme Kurumu, İstanbul Huzur Hastanesi Vakfı, İşitme ve Konuşma Engelliler Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra siyaset ve sanat dünyasından önemli isimlerde katılım gösterdi.

Gecenin açılış konuşmasını Ps Lounge Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Paşazade gerçekleştirirken; konuşmasında ‘’Bu yıl 7.sini düzenlediğimiz yılbaşı etkinlik programımızda “Gönüllerde Beraberiz “sloganı ile bizleri onurlandıran konuklarımıza teşekkür ediyorum. Bu günlerde toplumumuzun birlik ve beraberlik içerisinde bulunmasına güçlü bir şekilde inandığımız tüm maneviyatımız ile bu güzel günü amacına ulaştırmanın mutluluğu ve heyecanını yaşamaktayız. Tüm şehitlerimize rahmet ailelerine başsağlığı gazilerimize Allah’tan şifa dileriz.’’ dedi.

Konuşmasında Türkiye ve Azerbaycan dostluğunun önemine değinen Şahin Paşazade; ‘’ İki devlet tek millet düşüncesi ile baktığımız Türkiye Cumhuriyeti ve Azerbaycan devletinin dayanışmasını pekiştiren devlet başkanlarımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın İlhan Aliyev’in güçlü iradeleri ile birlikte milletimizin milli birlik duygusu sonucunda yakın bir zamanda Karabağ’ın düşman işgaline son verilmesi ile neticelenen bu kutlu mücadele ruhunun her alanda hissetmeye başladık. Bu mücadele esnasında şehitlerimize rahmet gazilerimize Allah’tan şifalar dileriz. Tüm şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin acılarını paylaşıyor ve tüm manevi duygularımız ile onların yanında olduğumuzu bilmelerini niyaz ederiz.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2023, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER