banner32

Rize Vakıflar ve Dernekleri İftarda Buluştu

Merkezi İstanbul’da bulunan Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği (RİDEVA) ve Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) üyesi vakıflar ve dernekler iftarda buluştu.

Rize Vakıflar ve Dernekleri İftarda Buluştu

Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği (RİDEVA) ve Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) organizasyonunda düzenlenen iftara dernek ve vakıfların yöneticileri ile siyaset, sanat, spor ve STK camiası ve Rizeli hemşehrilerimiz katıldı. 
 ​​​​İftara, 27. Dönem TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eski Bakanımız Hayati Yazıcı, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, DOKAP başkanı Hakan Gültekin,  AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmetemin Özkaya, Adli tıp kurumu başkanı Hızır Aslıyürek, İstanbul il sağlık müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu,  AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Erdem Demir, MHP Üsküdar İlçe Başkanı Güngör Karaali, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Şanlıer, Marmara üniversitesi tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ümit Şehirli, MEF Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin, Mimar Sinan Üniversitesi Genel sekreteri Daniyal Çakıral,  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fatih İslamoğlu, Prof. Dr. Yaşar İslamoğlu, Prof. Dr. Emin Özyurt, RİDEF onursal başkanı Celal Erdoğan, RiDEVA akademisyenler kurulu sözcüsü Prof. Dr. Mustafa Öksüz, Rize Vakfı Başkan Vekili Mahmut Ekşi,  Hudut şehitleri Genel müdürü Osman Kan, Üye Dernek Başkan ve Yönetimleri, Rideva-Ridef Kadın ve Gençlik Kolları, STK Temsilcileri, Bürokratlar Yöresel Sanatçılar, Muhtarlar ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Kur'anı Kerim tilaveti'nin ardından bir konuşma yapan Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) Genel Başkanı Hasan BAŞÇA ardından Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Vakfı (RİDEVA) Genel Başkanı Recep Albayrak bir konuşma yapıp katılımcıları selamladı.

Program protokol konuşmaları ile devam edip ardından dua ve toplu fotoğraf çekiminden sonra iftar programı sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER