banner32

Sabri Şenel’in Mutlu Günü

Göksu Sürücü Kursu ve Ümraniye Sınav Anadolu Liseleri Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Şenel’in oğlu Salih Şenel dünya evine girdi. Mutlulukları gözlerinden okunan Şenel Ailesinin düğün davetine ilgi yoğundu.

Sabri Şenel’in Mutlu Günü

Göksu Sürücü Kursu ve Ümraniye Sınav Anadolu Liseleri Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Şenel’in oğlu Salih Şenel dünya evine girdi. Mutlulukları gözlerinden okunan Şenel Ailesinin düğün davetine ilgi yoğundu.

Ülkücü Hareketin önemli şahsiyetlerinden Göksu Sürücü Kursu ve Ümraniye Sınav Anadolu Liseleri Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Şenel’in oğlu Salih Şenel hayatını Duygu Payidarol ile paylaştı. Ümraniye’nin siyaset ve iş dünyasının tanınmış şahsiyetlerinden olan Sabri Şenel’in oğlu Salih Şenel Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayında kıyılan görkemli bir törenle dünya evine girdi.

Genç çiftin nikah şahitliğini Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Erkal, Prof. Dr. Kenan Aydın, Prof. Dr. Yusuf Devran, AK Parti Ümraniye ilçe başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, GÜYAD başkanı Tahsin Söğüt, GÜSİAD başkanı Yüksel Yalçın, Eski ilçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, Bayram Canlı, Gültekin Şenel ve Av. Yunus Akçay yaptı. Düğün davetine Şenel ve Payidarol ailelerinin yakınlarının yanı sıra siyaset ve iş dünyasından birçok önemli sima katıldı.

SABRİ ŞENEL’DEN DAVETLİLERE TEŞEKKÜR

Düğün davetinde heyecanı gözlerinden okunan Sabri Şenel konuklara kısa bir konuşma yaptı. Sabri Şenel konuşmasında “Evlatlarımız Salih ve Duygu’nun bu mutlu gününde nikah törenine yoğun teşrifleri ile bizleri onurlandıran bizi yalnız bırakmayan tüm eş, dost, arkadaş ve tüm saygı değer davetlilere yürekten teşekkür ediyorum. Türkün bu geleneğini ebedi kılma hassasiyetini gösteren bu kadirşinas dostların önünde saygı ve hürmetle eğiliyoruz. Kurulan tüm yuvalar mutlu, mesut ve bahtiyar olsun. Hayırlı nesiller olsun. Türkün ocağı tütsün” dedi.

PROF. DR. MUSTAFA ERKAL, “SAĞLAM AİLE SAĞLAM TOPLUM”

Şenel ailesinin nikah şahitlerinden Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Sosyolog Prof. Dr. Mustafa Erkal ise genç çifte mutluluklar dileyerek “ Bugün Türkiye’de nikahı kıyılan her insan Türk toplumunu karşı karşıya getirilmek istendiği sosyal hukuk bozulmasına karşı çok önemli bir husustur. Çünkü biz sosyologlar devamlı söyleriz “Sağlam aile sağlam toplum” diye. O bakımdan Türkiye’de nikah kıyan her insan kutsaldır, değerlidir, saygı değerdir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2022, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER