banner32

Sancaktepe’de Çözümün Merkezi “ŞEFFAF ODA”

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün ilçe sakinlerini dinlediği, istek ve şikayetlerine çözüm bulduğu “Şeffaf Oda” uygulaması vatandaşların yoğun katılımı altında tüm hızıyla devam ediyor.

Sancaktepe’de Çözümün Merkezi “ŞEFFAF ODA”

Göreve geldiği ilk günden beri halkın yönetime ortak olma anlayışını benimseyen, gerçekleştirdiği şeffaf oda uygulaması ile vatandaşların talep ve şikayetlerini birinci ağızdan dinleyen Başkan Şeyma Döğücü, her Perşembe günü Belediye binasının giriş katında bulunan şeffaf oda’da vatandaşları samimi ve içten bir şekilde dinleyerek onların isteklerine çözümler sunuyor ve ilgili Başkan yardımcıları ve Müdürlere çözüm konusunda talimat veriyor.

Sancaktepe Belediyesi olarak her zaman vatandaşların yanında yer alacaklarını, talep ve görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Başkan Döğücü, "Büyük bir hassasiyetle sürdürdüğümüz belediye başkanlığı görevimiz kapsamında vatandaşlarımızı Perşembe günleri şeffaf odamızda ağırlamaya devam ediyoruz. Bu buluşmalarımızda vatandaşlarımızdan gelen istek ve görüşleri yanı sıra sorunlarını dinliyor, hasbıhal ediyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER