banner22

SANİAD’dan Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Destek

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği ve Sancaktepe Kaymakamlığı, ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşın büyük bir mücadele veren sağlık çalışanlarının yanında olduğunu gösterdi.

SANİAD’dan Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Destek

Merkezi Sancaktepe’de bulunan Sanayici ve İşadamları Derneği SANİAD, Başkanı Rüstem Aldağ ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Şehit İlhan Varank Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliğine 450 adet yardım kolisini teslim etti.  

DERNEK BAŞKANI RÜSTEM ALDAĞ; “SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ FEDAKÂRCA ÇALIŞIYOR”

İstanbul Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Rüstem Aldağ gazetemize yaptığı açıklamada, “yurtiçi yardımlaşma kampanyalılarımız kapsamında Şehit ve Gazi ailelerine, hastane çalışanlarına ve ihtiyaç sahibi ailelerimize destek kampanyaları düzenliyoruz. Bu kapsamda Şehit İlhan Varank Eğitim Araştırma hastanesi personeline, belediyemiz aracılığı ile İhtiyaç sahibi ailelere, kaymakamlık aracılığı ile şehit ve gazi ailelerine dağıtımlarda bulunduk. Burada yönetim kurulu üyelerimiz, Osman Akdağ, Alper Gündoğdu, Harun Işık ve Sevgi Yılmaz ile birlikte yardımlarımızı başhekimimize teslim ettik.  Biz sağlık çalışanlarımızın halkımız için yaptıkları fedakârlıkları biliyoruz. Bizim yaptığımız yardımların, onların fedakar çalışmaları yanında lafı bile edilemez. Dernek yönetimi olarak maddi ve manevi olarak sağlık çalışanlarımızın yanında olunduğumuzun bilinmesini istedik” şeklinde konuştu.

Sağlık çalışanlarımız için her zaman hizmete hazır olduklarını ifade eden Dernek Başkanı Rüstem Aldağ,”başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere Covid 19 hastalığı yaşayan herkese acil şifalar dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2020, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER