Ümraniye Kafe İşletmecisi Hüseyin İbuk Kafe Kültürünün Önemine Değindi

İnsanların buluşma noktalarının başında gelen kafeler hakkında önemli açıklamalarda bulunan Ümraniye'nin en eski ve seçkin kafe işletmecilerinden Ümraniye Kafe işletmecisi Hüseyin İbuk, Türkiye’deki kafe kültürünün önemine değindi.

Ümraniye Kafe İşletmecisi Hüseyin İbuk Kafe Kültürünün Önemine Değindi

Ümraniye'nin en eski ve seçkin kafe işletmecilerinden Ümraniye Kafe işletmecisi Hüseyin İbuk, kafe birçok insanın haz aldığı sevdiği insanlarla buluşma, insanların haz aldığı sohbet etme, istişare etme keyifli vakit geçirme yeridir. Yıllardır,  hatta asırlardır kafe kültürünün ülkemizde önemli bir vardır” dedi.

Kafe kültürünün özellikleri saymakla bitmez. Kafe keyifli ortamlarda müdavimlerin sadece buluşup oyun oynamadan öte, insanlarımızın birçok açıdan dert ortağı yeridir. Kafe sadece oyun oynamaktan ibaret bir mekan hiç değildir”  diyerek kafe kültürünün günümüzdeki yerini ve özelliklerini anlatan Hüseyin İbuk,  kafe kültürünün halk arasında önemli bir yeri olmasa ne yerini ne de konumunu koruyabilirdi.  Önemli olan her meslekte olduğu gibi kafe kültürünün de özelliklerini iyi bilmek ve yerine getirmek şarttır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeref sari
Şeref sari - 8 ay Önce

Aynen katiliyorum duayen arkadaşima selam sevgilerle

SIRADAKİ HABER