banner22

Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal’ın Babalar Günü Mesajı

Bizi biz yapan değerlerimizin başında anne ve babalarımızdan başlamak suretiyle büyüklerimize hürmet ve saygı göstermek gelmektedir.

Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal’ın Babalar Günü Mesajı

Bu önemli haslet toplum yapımızın nüvesi aileden başlamak suretiyle toplumun tüm katmanlarını etkileyen en önemli faktördür.

Büyüklerimizin bizler için göstermiş oldukları emek ve özveri, koruma ve kollama duygusu ve bizlere aktarmış oldukları hayat tecrübeleri bizim için hayatın kendisi, mutluluk ve huzurun reçetesi; gelecek nesiller için de en değerli mirastır.

Hayatımızın her anında annelerimiz ile omuz omuza bizlere güç veren, güç olan ailemizin fedakârlık timsali babalarımıza Babalar Günü vesilesiyle bir kez daha minnettarlığımızı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

“Baba” güçlü bir çınar gibidir. Kökü çok derinlerde ancak, dalı ve yaprağı her daim bize siper olacak, üzerimizi örtecek büyüklüktedir. Onların rızasını alabilmek, gözlerindeki parıltıyı yakalayabilmek en önemli zenginliğimiz olmalıdır. Böylesi günler hatırlamak, hatırlatmak, anlamak ve anlatmak için birer fırsat günleridir.

Bu duygu ve düşüncelerle;başta Aziz Şehitlerimizin babaları olmak üzere tüm babalarımızın Babalar Gününü en içten dileklerimle kutlar; onların nezdinde tüm büyüklerimize sağlık, mutluluk ve huzur içinde hayırlı ömürler dilerim.

Cengiz Ünsal

Ümraniye Kaymakamı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER