banner32

Ümraniye Zemin Altı Otoparkı Hizmete Açıldı  

Ümraniye Esnaf Odası ve bölge esnaflarının uzun uğraşları sonuncu Ümraniye zemin altı otopark'ı Aralık ayı sonu itibariyle Ümraniyelilerin hizmetine açıldı. 

Ümraniye Zemin Altı Otoparkı Hizmete Açıldı  

Ümraniyelilerin sabırsızlıkla beklediği meydan projesi ise Nisan ayı için tarih verildi.

Gazetemizde yayınlanan haberler ve Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil'in girişimleriyle gündeme gelen, uzun zamandır yapımı devam eden meydan ve zemin otoparkı çalışmalarını yerinde incelemek üzere tespitlerde bulunan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bu sefer verdiği sözü tuttu ve yerine getirdi. Aralık ayı sonunda zemin altı otoparkı hizmete açan Ekrem İmamoğlu meydan projesinin 1922 yılının Nisan ayında açılacağını belirtecek yeni bir tarih verdi.  

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özdil; “Zemin altı otoparkın hizmete açılmasını olumlu bir gelişme olarak görüyorum. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na  teşekkürlerimi iletiyorum. Ümraniye halkının ve esnaflarımızın ciddi şekilde kapalı otopark ihtiyacı vardı. Zemin altı otoparkının hizmete açılması önemli ölçüde faydalı olacağına inanıyorum. Umarım en kısa sürede meydan projesi de hizmete açılmış olur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER