banner22

Ümraniye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne Gönül Köprüsü

İstanbul Muhtarlar Federasyonu ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Magusa Muhtarlar Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen sosyal dayanışma projesi kapsamında bir tır kumanya yardımını Kuzey Kıbrıs’a törenle gönderildi.

Ümraniye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne Gönül Köprüsü

Necip Fazıl Muhtarları önünde gerçekleşen törene, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldım, İstanbul Kızılay Başkan Yardımcısı Kadir Gurbetçi İstanbul Büyüksehir Belediye Meclis Üyesi Sacit Eyüpoğlu, federasyon yönetim kurulu üyeleri, dernek başkanları ve muhtarların katılımıyla gerçekleşti.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım; “Tarihi, kültürü ile anavatanımız Osmanlının bir toprağıdır Kıbrıs, biz Türkiye ile ayrı bir ülkeyiz diyoruz ama aslında biz et ve tırnak gibiyiz” dedi ve milli birliğin ve beraberliğin önemine değindi.

almanbahis güncel adresi

Kadir Delibalta; “Durmak Yok Gönül Köprüleri Kurmaya Devam”

Gönül köprüsü töreninde konuşan İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta; “hayırsever dostlarımız ile birlikte, büyük emeklerle aracı dolduran gençler ve emeği geçen herkese şükranlarımı arz ediyorum. Çok önemli bir soysal sorumluluk projesini daha alnımızın akıyla başardık.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2021, 01:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER