banner32

Üsküdar Rizeliler Derneği İstişare Toplantısında Buluştu...

Geleneksel olarak her ay düzenlenen Üsküdar Rizeliler derneği istişare toplantısına kurucular kurulu üyeleri tam kadro katıldı.

Üsküdar Rizeliler Derneği İstişare Toplantısında Buluştu...

Üsküdar Kirazlıtepe Şenol Güneş Parkı içerisinde bulunan Park Cafe de gerçekleşen yemekli toplantıya Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Rize Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Rideva Başkanı Recep Albayrak, Ridef Başkanı Hasan Başça, Üsküdar MHP İlçe Başkanı Güngör Karaali, Çaydef Başkanı Yılmaz Hüsrev, Fazilet Eğitim Kurumları Başkanı Mahmut Ekşi, bir önceki dönem İstanbul Millet Vekili Bozkurt Yaşar Öztürk, Rize Güneysu Derneği Başkanı Zeki Bıyık, Rize Vakfı Başkan Vekili İsak Koçoğlu, Ridef Kadın Kolları Başkanı Ayşe Morgül, İTO Meclis Üyesi Kadir Gümüş ve Stk Başkanları katılım sağladı.

Üsküdar Rizeliler Derneği Başkanı Hasan Tek'in açılış konuşması ile başlayan ve önemli konuların ele alındığı toplantıda, başkan Tek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Tek konuşmasında; "inanıyorum ki böylesine samimi ve güçlü kurucular kurumumuz ile geleceğe yönelik ülkemiz ve milletimiz adına çok daha başarılı çalışmalar gerçekleştireceğiz" şekilinde konuşarak tüm katılımcılara teşekkür etti.

İleriye dönük önemli konuların ele alındığı toplantıda kurucular kurulu yöneticilerin  yanısıra Üsküdar kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, MHP İlçe başkanı Güngör Karaali, Fazilet başkanı Mahmut Ekşi, Rize Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, Ridef başkanı Hasan Başca ve toplantının süpriz konuğu olan Gaziantep Şahinbey belediye başkanı Mehmet Tahmazoğlu günün önem ve  anlamını içeren birer konuşma yaptı. 

Daha sonra toplantıda söz alan Rideva başkanı Recep Albayrak yakın zamanda Rideva vakfının temelinin atılacağını belirterek, yıl içerisinde yapılacak faaliyetleri tek tek anlattı.Toplantı istanbul bir önce ki dönem milletvekili Bozkurt Yaşar Öztürk'ün konuşmasıyla son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER