YARDIM ALANINDAN DUYGULANDIRAN KARELER

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Ümraniye’de başlatılan yardım kampanyasına çocuklar, oyuncakları ve yazdıkları minik notlarla destek verdi.

YARDIM ALANINDAN DUYGULANDIRAN KARELER

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Ümraniye’de başlatılan yardım kampanyasına çocuklar, oyuncakları ve yazdıkları minik notlarla destek verdi. Yardım kampanyasına mama sandalyesiyle destek veren minik bir el ise sandalye içine koyduğu harçlığı ile görenleri duygulandırdı.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremlerin ardından başlatılan kampanyalara yüreği merhamet dolu minikler, depremden etkilenen vatandaşlar için yolladıkları yardımlara notlar bırakarak tüm Türkiye’nin içini ısıtıyor. Bölgeye gönderilen yardım kolilerinden çocukların yazdığı duygu dolu notlar ise objektiflere yansımaya devam ediyor.

İÇLERİ ISITAN DUYGU DOLU NOTLAR

Ümraniye’de başlatılan yardım kampanyasına mama sandalyesiyle destek veren minik bir el, sandalye içine koyduğu harçlığıyla, görenleri duygulandırdı. Başta giyim olmak üzere ısıtıcı, gıda, temizlik ve ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu yardımları teslim alan görevliler, üzerlerinde notların bulunduğu çok sayıda paketle karşılaştı. Kimin bıraktığı belli olmayan “Geçmiş olsun, size ulaştıysa çok mutluyuz. İnşallah sadece bu yara bantlarına ihtiyacınız vardır. Allah daha büyüğünü yaşatmasın” notların bulunduğu yardım paketleri görevlileri duygulandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER