banner32

Yozgat Merkez Kültür ve Dayanışma Derneğinden Vefa Kahvaltı Programı

Kısa bir süre genel kurulu yapılan İstanbul Yozgat Merkez Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen ‘Vefa Kahvaltısı’ anlamına uygun bir buluşma ile gerçekleşti.

Yozgat Merkez Kültür ve Dayanışma Derneğinden Vefa Kahvaltı Programı

İstanbul’un ilk Yozgat derneği hüviyetine de sahip olan İstanbul Yozgat Merkez Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Soner Karabulut ev sahipliğinde ‘Vefa kahvaltısı’ düzenlendi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı buluşmasında birlik ve beraberlik görüntüsü sergilendi. Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’da Yozgatlılar’ı bir araya getiren buluşma örnek katılımla göz doldurdu. Burada bir konuşma yapan dernek başkanı Soner Karabulut, "Vefa Kahvaltısı" programını yoğun ilgi ve katılım ile gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Karabulut; “Vefa kahvaltı programına çok yoğun katılımınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İşleri dolasıyla ve farklı mazeretlerden dolayı katılamayan güzel mesajlarını ileterek ve arayarak ulaşan başkan ve yöneticilerimizi saygılarımızı iletiriz” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2022, 21:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER