AK Parti Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adayı Şahmettin Yüksel, Balparmak Bal’ın Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Altıparmak’la Buluştu”

AK Parti Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adayı Şahmettin Yüksel, Balparmak Bal’ın Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Altıparmak’la Buluştu

AK Parti Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adayı Şahmettin Yüksel, Balparmak Bal’ın Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Altıparmak’la Buluştu”

Çekmeköy’ün sevilen isimlerinden Şahmettin Yüksel, AK Parti Çekmeköy Belediye Başkan aday adayı olarak önemli bir adım attı. Yerel seçim öncesi çalışmalarını sürdüren Yüksel, dikkat çeken bir ziyaret gerçekleştirdi.


Balparmak Bal’ın Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Altıparmak, şehrin önemli değerlerinden biri olan Balparmak Bal’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak biliniyor.

Yüksel, Altıparmak’ı ziyaret ederek samimi bir buluşma gerçekleştirdi. Bu özel görüşme sırasında, Çekmeköy’ün ve ülkenin genel gündemine dair çeşitli konular ele alındı. İkili arasındaki bu samimi sohbet, işbirliği olanakları ve kent için potansiyel projeler hakkında da fikir alışverişine olanak tanıdı.

Ziyaret sonrasında konuşan Şahmettin Yüksel, “Balparmak Bal’ın değerli lideri Özgür Altıparmak’a nazik daveti için teşekkür ederim. Bu tür buluşmalar, kentimizin ve ülkemizin daha iyi bir geleceği için önemli bir adım olabilir” dedi.

Öte yandan, Özgür Altıparmak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şahmettin Yüksel’in kentimize yapacağı katkıları heyecanla bekliyoruz. İşbirliği ve dayanışma içinde, daha güzel bir Çekmeköy için el birliğiyle çalışmalıyız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2024, 23:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER