Ethem Koyuncu, AK Parti Başakşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı

Ethem Koyuncu, AK Parti Başakşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı.

Ethem Koyuncu, AK Parti Başakşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı

Koyuncu İstanbul Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas’a başvurusunu vererek 2024 Yerel seçimlerinde Başakşehir için ilk adımı attı.

ETHEM KOYUNCU'DAN ADAYLIĞI HAKKINDA AÇIKLAMA 

AK Parti'nin Başakşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını duyuran Ethem Koyuncu, başvurusunu İstanbul Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas’a teslim etti. 2024 Yerel Seçimleri için aday adaylığını resmileştiren Koyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye Yüzyılı hayallerimizi gerçekleştirmek üzere, elimizi taşın altına koyarak Başakşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurumuzu yaptık. Başakşehirimiz için hayırlı olsun.”

Ethem Koyuncu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye'nin yüzyılını gerçekleştirmek adına, Başakşehir için belediye başkanlığı için aday adayı olma kararını memnuniyetle paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2024, 08:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümraniye - Milli Görüş
Ümraniye - Milli Görüş - 8 ay Önce

2019 yerel seçimleri sonrasında Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Yusuf Ethem Koyuncu, müktesebatıyla, davamıza ve teşkilatımıza bağlılığıyla öne çıkmış biriydi. Belediye personeli, esnaf, vatandaş ve sivil toplum kuruluşları ile de arası çok iyiydi. Reise sadakati ise şeksiz şüphesizdi. Ondan yük almak, davayı gelecek nesillere taşımak için özellikle gençlere yönelik projelere kafa yorardı.

Ümraniyede yaptığı hizmetlerle birlikte, (şeytan taşlamaktan tavaf etmeye vakit bulamadığı) diğer düşünce ve projelerini Başakşehir ilçesinde gerçekleştirme fırsatı bulur.

Rabbi yessir, ve la tuassir, Rabbi temmim bilhayr... diye dua ediyoruz kendisi için.

Allah, Ümraniyemize de hayırlı, istikamet üzere, dürüst, mütevazı, güzel bir aday / başkan nasip eylesin. Amin...

SIRADAKİ HABER