İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’dan Ümraniye Ziyareti

Bakan Ali Yerlikaya ve Başkan İsmet Yıldırım yapımı devam eden Ümraniye Hükümet Konağı ile İlçe Emniyet Müdürlüğü binası inşaat alanında incelemeler yaparak, son durum hakkında bilgi aldı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’dan Ümraniye Ziyareti

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Ümraniye’de gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında, yapımı bitmek üzere olan İlçe Hükümet Konağı ile İlçe Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binası alanında incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında bilgi alan Ali Yerlikaya, tüm bu yatırımların Ümraniye'ye hayırlı olmasını diledi.

Bakan Yerlikaya ve Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım Alemdağ Cadde Esnafıyla Buluştu 

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Başkan İsmet Yıldırım, Anadolu yakasının en prestijli caddelerinden biri olan Alemdağ caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Bakan Yerlikaya ve Başkan İsmet Yıldırım Medine Camisi'nde öğle namazını kıldıktan sonra cadde esnafı ve AK Noktayı ziyaret etti. Ümraniyeli esnafla ve vatandaşlarla sohbet eden Bakan Yerlikaya esnaf ve vatandaşlarla fotoğraf çekildi.

AK Nokta’da konuşan Başkan İsmet Yıldırım, "Çok değerli bakanım değerli komşularım Ümraniyenin değerli insanları hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Kardeşlerim 2019 da İstanbul işbilmezlerin eline geçti. İnşallah 31 martta İstanbulu muradına erdirecegiz. İstanbul yeniden hizmete kavuşacak" dedi.

“İSMET BAŞKANIM, ÜMRANİYE’YE ÇOK ŞEYLER KATMIŞ”

Bakan Ali Yerlikaya ise, "Sevgili Ümraniyeliler sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Ramazanınız mübarek olsun. Allah bu mübarek ayı hayırla tutmayı ve bayrama erişmeyi nasip etsin. Değerli kardeşlerim, şehirlerin sultanı İstanbulumuz için az bir zaman kaldı. Seçim günü bu şehri kime emanet edeceğinizi seçeceksiniz. Bizim adaylarımız, Ümraniye’de, İstanbul’da tüm hemşehrilerimizin ne derdi varsa canla başla çalışan arkadaşlarımız var. Gerçek belediyeciliği ne zaman tanıdı bu ülke tam 25 yıl önce Sayın Cumhurbaşkanımızla tanıdı. 31 Mart’a İstanbul’da gerçek belediyeciliği inşallah bir kez daha tanıyacak. Ümraniye’yi Ümraniye yapan İsmet Başkanımızı sizler daha iyi biliyor, tanıyorsunuz. İsmet Başkanım, Ümraniye’ye çok şeyler katmış. Allah hizmetlerini daim etsin. İsmet Başkan yaptığı bunca güzel işle tüm Ümraniyelilerin Başkanı olmuş" dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2024, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER