Eminevim İstanbul Yenikapıda Başlayan "Yozgat Tanıtım Günleri" fuarında

Yozgat'ın yöresel lezzetlerinin ve tarihi değerlerinin tanıtıldığı ilki düzenlenen "Yozgat Tanıtım Günleri"ne Bugüne kadar yaptığı ev ve otomobil teslimatları ile 130 bin kişiye ulaşan Eminevim'i de bünyesinde bulunduran Emin Grup, yeni projeleri ve hedefleriyle "Yozgat Tanıtım Günleri" nde yerini aldı.

Eminevim İstanbul Yenikapıda Başlayan "Yozgat Tanıtım Günleri" fuarında

Yozgat'ın yöresel lezzetlerinin ve tarihi değerlerinin tanıtıldığı Yozgat Belediyesi, Yozgat Valiliği, Yozgat Konfederasyonu işbirliğinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi destekleriyle düzenlenen "Yozgat Tanıtım Günleri" Yenikapı'da başladı.

Tanıtım günlerinin açılışına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Memleketi Yozgat'ın tanıtıldığı etkinliğin açılışını yapan Fuat Oktay, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Yozgat Konfederasyonu Başkanı Mehmet Deniz ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Etkinlik Ümraniye mehter takımının gösterisiyle başlarken Kur'an-ı Kerim tilavetiyle devam etti. Açılışta konuşan Oktay, İstanbul'da ilk kez gerçekleştirilen tanıtım günlerin önemli olduğunu ifade ederek tüm İstanbulluları Yenikapı'ya davet etti.

Memleketi Yozgat'a son yıllarda önemli yatırımların gerçekleştiğini ve yatırımların artarak devam edeceğini ifade eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Açılışını gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğin Yozgat'a gönül vermiş tüm hemşerilerimizin dayanışması içinde gerçekleştiriliyor olmasından dolayı memnuniyeti duyduğumu özellikle ifade etmek istiyorum. Kapımız ve gönlümüz siz değerli hemşerilerimize her zaman açıktır, açık kalmaya da devam edecek. Yozgat'ımızın köklü geleneklerini sürdüren, yaşatan, yaygınlaşmasına vesile olan başta Yozgat Konfederasyonu olmak üzere Yozgat valiliğine, belediyesine İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.Ardından Yozgat Tanıtım Günleri'nin açılış kurdelesi kesilirken Oktay'a Fatih Sultan Mehmet döneminden kalma bir kılıç hediye edildi. Sonrasında Oktay ve beraberindekiler Yozgat'ı yansıtan birçok ürünün sergilendiği stantları gezerek, yöresel lezzetleri tattı. Yozgat'ın lezzetlerinin ve ürünlerinin sergilendiği stantları gezen vatandaşlar ise bol bol alışveriş yaptı.

"Yozgat Tanıtım Günleri" Yenikapı'da yapılan fuarda, Emin Şirketler Grubu Türkiye satış müdürü Mustafa şahın yaptığı konuşmasında'' İstanbul Yenikapı’da bugün başlayan ve dört gün sürecek Yozgat tanıtım günlerinde eminevim olarak yerimizi aldık standımızı açtık. 1991 yılından bu yana 27 yıldır kesintisiz olarak faaliyet gösteren Emin grup ülkemizin her yerinden 130.000’den fazla aileyi ev ve araç sahibi yapmıştır. Eminevim sisteminin temelinde faizsiz elbirliği modeli vardır. Ev almak isteyen ailelerimizi bir araya getirerek oluşturduğumuz gruplardan her ay binlerce kişiyi hayallerine kavuşturuyoruz. Elbirliği sistemine ilgi gösteren Yozgatlı hemşerilerimizle bir arada olmak ev - araba ihtiyaçlarını faizsiz bir şekilde gidermek için fuara özel avantajlı kampanyalarımızla hizmet veriyor olacağız Pazar gününe kadar tüm yozgatlıları standımıza bekliyoruz.dedi

Yozgat Tanıtım Günleri, Yenikapı'da 2 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER