Çekmeköy İyi Parti Belediye Başkan Adayı Özgür Güneş Öçalan İddiasını Sürdürüyor

Güne Merkez Mahalle esnaf ziyareti ile başlayan genç başkan adayı, vatandaşın dilek ve şikayetlerini dinledi.

Çekmeköy İyi Parti Belediye Başkan Adayı Özgür Güneş Öçalan İddiasını Sürdürüyor

Alım gücünün azaldığından bahseden emekliler, mahalledeki pazar sorununu dile getirdiler.
 


Büyük marketlere güçlerinin yetmediğini dile getiren vatandaşlar mahallerine pazar istediler. Mahalledeki devlet okulu sorununu dile getiren vatandaşlar, çocuklarını özel okula gönderecek durumu olmadıklarını belirtirken, bu sorunun çözümü için akademisyen Başkan adayına güvendiklerini belirttiler.

Ardından Özgür Güneş Başkan,Mimar Sinan Mahallesi halk pazarında yoğun ilgi ile karşılandı. Ekonominin ateşinden, sıkıntılarını dile getiren emekliler, boş poşetlerini genç başkan adayına gösterip, genç siyasetçilerin sıkıntıları çözeceğine olan inançlarını dile getirdiler.

Mimar Sinan Mahallesi'nde ev ziyaretinde bulunan Özgür Güneş, mahallenin sıkıntılarını tek tek dinleyip notlarını aldı. Özellikle imar sıkıntısından bahseden halk, mevcut belediye başkanının bu konuya çare bulamadığını, bundan sonra da bulacağına olan inançlarının olmadığını dile getirdiler. İmar sorununu genç başkan adayının çözebileceğini düşündüklerini belirttiler.

Ömerli Mahallesi'nde bir düğüne davet edilen genç başkan adayı coşkuyla karşılandı. Halk genç ve başarılı siyasetçi gördükleri için mutluluklarını dile getirdiler.

Genç başkan adayı Özgür Güneş'e Ordu Basını da büyük ilgi gösterdi.Başarılı bir röportajın ardından genç başkan adayı, soluğu gençlerin yanında aldı. Gençlerle cafede buluşan başkan Genç Kart projesini ve belediyenin sağlayabileceği eğitim fırsatlarını dile getirdi. Gençlerden de tam destek alan İyi Parti Belediye Başkan adayı Özgür Güneş Öçalan Çekmeköy'de iddiasını sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2024, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER