Ömer Urgun, Sultanbeyli Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

İstanbul’un tanınan iş insanlarından Ömer Urgun, Yeniden Refah Partisi Sultanbeyli Belediye Başkanlığı için daylığını açıkladı.

Ömer Urgun, Sultanbeyli Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

Urgun, Refah Partisi İl Başkanı Mustafa Doğan’a teslim ederek, Sultanbeyli’de milli görüş belediyeciliğini yeniden inşa etme hedefiyle yola çıktı.

Ömer Urgun; “mensubu olmaktan gurur duyduğum Yeniden Refah Partisi siyaset yapmanın büyük bir mutluluğunun yanı sıra sorumluluğu yüksek bir hizmet yolu olduğunu da biliyorum. Genel merkez koordinatör görevini yürüttüğü Yeniden Refah Partisi Sultanbeyli belediye başkan aday adaylık başvurusunu yaptı. Partisinin ilkesine bağlılık ve ilçesine hizmet etme arzusuyla dolu olan Urgun, Sultanbeyli’nin refahını artırmak ve milli görüş belediyeciliğini şehre kazandırmak için kararlılığını dile getirdi.

Milletimizin teveccühüyle, Sultanbeyli Belediyesini kazanacağız”

Aday adaylığını açıkladığı anlarda konuşan Urgun, “Allah’ın izniyle milletimizin teveccühüyle, Sultanbeyli Belediyesini kazanacağız. Milli görüş belediyeciliğini yeniden dünya başkenti İstanbul’umuza kazandıracağız. Partimizin sancağını ilçemize dikmek için çok çalışacağız. Sultanbeyli’yi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için tüm enerjimizle çalışacağız” dedi.

Ömer Urgun, aday adaylığı başvurusunu Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mustafa Doğan’a resmi olarak teslim etti. Doğan, Urgun’a başarılar dileyerek, partilerine ve ilçelerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ömer Urgun, Sultanbeyli Halkıyla Buluşmaya Hazırlanıyor

Ömer Urgun’un aday adaylığı sürecinde, Sultanbeyli halkıyla buluşmaya yönelik etkinlikler planlanıyor. Mahalle ziyaretleri, toplantılar ve diğer etkinliklerle Urgun, ilçe sakinleriyle bir araya gelerek projelerini ve vizyonunu paylaşacak.

Sultanbeyli halkının beklenti ve taleplerini dinleyerek, çözüm odaklı bir yönetim anlayışını benimseyen Ömer Urgun, seçim sürecinde ilçenin her kesiminden destek almaya çalışacak.

Ömer Urgun, Sultanbeyli’nin Geleceğine Yönelik Vizyonunu Paylaştı

Sultanbeyli’nin belediye başkan aday adayları arasında dikkat çeken isim Ömer Urgun’un bu yeni politik dönemde ilçe için neler başarabileceği merakla bekleniyor. Şehre ve ilçeye kazandıracağı projelerle, halkın yaşam kalitesini artırma hedefi taşıyan Urgun, seçim sürecinde ilçe genelinde geniş bir destek kitlesi oluşturmayı amaçlıyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2024, 22:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER