Ümraniye'de 38 Yıldır Hizmet Veren İmes Sanayi Sitesi İş Adamları Kahvaltıda Buluştun

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye’de 38 yıldır farklı alanlarda faaliyet gösteren ve içerisinde binlerce insana istihdam sağlayan İMES Sanayi Sitesi’nin İş Adamları ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Ümraniye'de 38 Yıldır Hizmet Veren İmes Sanayi Sitesi İş Adamları Kahvaltıda Buluştun

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, yıllardır ilçede faaliyet gösteren ve içerisinde bin 150 iş yeri ile 12 binden fazla çalışana istihdam sağlayan İMES Sanayi Sitesi İş Adamları ile kahvaltı programında buluştu.

İMES ile sıklıkla görüştüklerini söyleyerek konuşmasına başlayan Başkan Yıldırım, İstanbul’da 2019’dan bu yana hizmet yapılmadığını söyledi. Başkan Yıldırım, “Bizim ilk olarak ulaşım problemini ortadan kaldırmamız gerekiyor. Şehrin durumu ortada. Muhteris adamlardan bu şehri kurtarmamız gerekiyor. İnşallah bu seçimde İstanbul Muradına erecek” dedi. Ümraniye’de yapılan hizmetlerden de bahseden Yıldırım, “Kütüphaneler, yüzme havuzları, 15 liraya kahve satılan Bir Başka Kahve kioskları yaptık. Gençlerimizin her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Ümraniye’de güzel işler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yıldırım son olarak, iş adamlarından Mehmet Nergiz’in doğum gününü kutlayarak, pasta kesti.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2024, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER