Sabri Şenel’den Yeni Yıl Mesajı

Sınav Kurs ve Göksu Sürücü Kursu Yönetim Kurulu Başkanı, Eğitimci ve Siyasetçi Sabri Şenel’den Yeni Yıl Mesajı Yeni bir yıla daha birlikte ‘merhaba’ diyoruz. Yılın bu özel gününde, Sınav Kurs ve Göksu Sürücü Kursu ailesi olarak sevgi, sağlık ve başarı dolu bir yıl geçirmenizi temenni ediyoruz. Gelecek, birlikte daha nice güzellikleri paylaşmak adına bize yeni fırsatlar sunacak.

Sabri Şenel’den Yeni Yıl Mesajı

"Yeni bir yıla daha birlikte ‘merhaba’ diyoruz. Yılın bu özel gününde, Sınav Kurs ve Göksu Sürücü Kursu ailesi olarak sevgi, sağlık ve başarı dolu bir yıl geçirmenizi temenni ediyoruz. Gelecek, birlikte daha nice güzellikleri paylaşmak adına bize yeni fırsatlar sunacak.

Eğitim ve sürücü kursu alanında hizmet vermenin yanı sıra, toplumumuzun her alanında daha güzel bir gelecek için çalışmaya devam ediyoruz. Yeni yılda da bu hizmetlerimizi daha da güçlendirerek sürdüreceğiz. Hep birlikte daha aydınlık, daha umut dolu yarınlara adım atacağımıza inanıyorum.

Yeni yılın getirdiği umut, sevgi ve barış duygularıyla dolu olmasını diler, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl geçirmenizi temenni ederim. Herkese sevgi ve selamlarımla.”

Sabri Şenel Sınav Kurs ve Göksu Sürücü Kursu Yönetim Kurulu Başkanı

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2024, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER