Genç Yozgatlılar Derneği Başkan Yasin Murat; “dernek olarak düzenlemiş olduğumuz gençlik buluşması programına katılım gösteren tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yozgatlı gençler olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz” dedi.

Genç Yozgatlılar Derneği Başkan Yardımcısı Av. Mustafa Özer programın açılış konuşmasında; gençlerin gelecekte değil, bugün inisiyatif alması gerektiği mesajını verdi. Tüm katılımcılara tek tek teşekkür ederken şu an aramızda ve yanımızda bulunan Yozgat'ın değeri Yozgatlıların abisi STK’cı ve aynı zamanda duayen iş insanımız Yozgat'a ve Yozgat’lılara yapmış olduğu hizmetlerden dolayı onur ve gurur duyduğumuz değerli başkanımız Sayın Mümin Günler beyefendi ye konuşmacı olarak sözü ve mikrofonu devrederken sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum” d

Mümin Günler; “sivil toplum kuruluşlarının olduğunu ve hayatımızdaki anlam ve önemini böyle birlik ve beraberliğimizi sağlar, örf adet kültür yapımızı devam ettirir, kuşaklara aktarır, siyasete yön verir devlet yükümüzün azaltılmasını sağlar. İnsanlarımızın sosyalleşmesi ve sosyal dayanışmayı sağlar bunları neden söylüyorum sizlere değerli gençler değerli hemşerilerim bu ülkenin gelecek taşları bizler bilgi ve tecrübelerimizi sizlere aktaralım ki esas olan hizmet devam etsin” şeklinde konuştu.

  

Editör: Haber Merkezi