Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği (RİDEVA) üyeleri Üsküdar’da bulunan RİDEVA Eğitim Sosyal ve Kültür Merkezi binası için kurban kesim ve dua merasimi gerçekleştirdi.

RİDEVA RİDEVA Mütevelli heyeti Başkanı ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’in Başkanlığında gerçekleştirilen 4. Mütevelli Heyeti toplantısı sonrası RİDEVA Eğitim Sosyal ve Kültür Merkezi binası için kurban kesim ve dua merasimi yapıldı. Üsküdar Bağlarbaşı kültür merkezinde yapılan toplantıya Rideva Mütevelli Heyeti Başkanı ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin,  RİDEVA ONUR Kurulu üyesi Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Üsküdar Kaymakamı Adem Yazıcı, 21. Dönem MHP İstanbul Milletvekili Yaşar Bozkurt Öztürk, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Rize Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi,  MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, RİDEVA Başkan Yardımcısı DOKAP  Başkanı Hakan Gültekin, İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanı Hızır Aslıyüksek, RİDEVA Başkan Yardımcısı İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, Bursa Osmangazi Müftüsü Mehmet Uzun, TSE Bursa Bölge Müdürü TÜMBİFED Başkanı Mehmet Hüsrev, RİDEVA Başkan Yardımcısı RİDEF Başkanı Hasan Başça, Üsküdar Belediye Başkan Vekili Zekeriya Şanlıer, CHP Rize İl Başkan Vekili İsmet Berberoğlu, RİDEVA Mütevelli Heyeti üyesi UDOFED Başkanı Mehmet Mercan,  oda borsa başkanları, bürokratlar, RİDEVA Mütevelli Heyeti Üyeleri, akademisyenler kurulu, kadın meclisi, genç RİDEVA yönetimi ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

RİDEVA Başkanı Recep Albayrak’ın yaptığı konuşma sonrası tüm katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür etti.

Toplantı sonrası RİDEVA Mütevelli Heyeti Üyesi Resul Kurra ve Mustafa Demirkan hocanın Duasıyla kurban kesim ve dua merasimi icra edildi.

Editör: Haber Merkezi