Çekmeköy Sevenler Platformu üyeleri, yaklaşık 70 kişilik bir kadın grubuyla bir araya gelerek AK Parti Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Öztürk'ü çalışma ofisinde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen bu anlamlı ziyarette, üyeler hem hayırlı olsun dileklerini iletti hem de başkan aday adayına çeşitli sorular yöneltti.

Ziyaret sırasında duygusal bir an yaşandı; bir üye, başkan aday adayı Hasan Öztürk'e duygu dolu bir şiir okudu. Şiir, duygusal bir atmosfer oluşturarak Öztürk'ün gözlerini doldurdu. Bu anlamlı etkileşim, ziyaretin samimiyetini ve içtenliğini vurguladı.

Başkan aday adayı Hasan Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Çekmeköy Sevenler Platformu üyelerini ağırlamaktan büyük keyif aldım. Bu güzel ziyaret, şehrimizin ve halkımızın beklentilerini daha yakından anlamamıza vesile oldu. Sorularınız ve paylaşımlarınız beni derinden etkiledi. Her birinize teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaretin sonunda, Çekmeköy Sevenler Platformu üyeleriyle Hasan Öztürk arasında sıcak bir sohbet gerçekleşti. Bu anın ölümsüzleştirilmesi için hatıra fotoğrafı çekildi. Çekmeköy Sevenler Platformu üyeleri, başkan aday adayına çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretlerini tamamladılar.

Editör: Haber Merkezi