Ümraniye'nin birçok tanınmış simalarının bir araya gelerek kurduğu platformunun genel sekreterliğini eski siyasetçi ve iş insanı Tümbay Sürücü Kursu ve Çamlıca Özel Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Türker’in yaptığı platform üyeleri üçüncü kez bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Sosyal tesislerinde gerçekleşen toplantıya; Ümraniye Marangozlar Odası Başkanı Suat Yazıcı, eski Doğruyol Partisi Ümraniye İlçe Başkanı İrfan Acar, CHP Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Sacit Eyüpoğlu, Mimar Hüseyin Yavaş, eski Yamanevler Mahallesi Muhtarı Fuat Korkmaz, Saliha Şanal, Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özdil ve Ümraniye’nin tanınmış esnaflarından Bosh bayi sahibi Ergün Bekar, Meclis Üyeleri olmak üzere siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

FARKLI GÖRÜŞLER BİR ARAYA GELDİ

Resmiyette henüz başkanı belirlenmeyen Ümraniye Platformu toplantısına çok sayıda farklı siyasi görüşe sahip Ümraniyelinin katıldığı dikkat çekti.

Genel Sekreter Nusret Türker’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı da kısa bir konuşma yapan Türker; “Ümraniye Platformu'nun hiçbir siyasi amacı yoktur. Platform olarak tek amacımız ilçemizin içerisinde bulunduğu sorunları dile getirip, Ümraniye'ye yapılan hizmetlere katkı sağlamak olacaktır” şeklinde konuştu.

TOPLANTIYA ESKİ ÜMRANİYE KAYMAKAMI CANER AKAY'DA KATILDI

Eski ve yeni birçok siyasetçinin katıldığı kahvaltılı toplantıda Ergün Bekar, Marangozlar Odası Başkanı Suat Yazıcı, Fuat Korkmaz, Hüseyin Yavaş gibi isimler söz alarak günün önem ve anlamını içeren, platformunun geleceğe yönelik yapması gereken hizmetler hakkında konuşma yaparak istişarelerde bulundu.

Dilek ve temennilerin akabinde toplantı son buldu.

Editör: Haber Merkezi