Acı Ama Gerçek 

15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden 6 yıl geçti. İçimize sinsice sızan   terör örgütü elabaşısı Fetullah Gülen tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde  kendi silahlarımız ve kendi askerlerimizi kışkırtarak yapılan darbe girişimi 251 askerimizin şehit edildiği ve 2735 vatandaşımızın yaralandığı Türk Milleti'nin sokaklara çıkıp ölümüne kahramanca direnmesi sayesinde, zaferle sonuçlanmış, içimizdeki ve dışımızdaki hainlere gerekli dersler verilmiştir. Darbe girişiminin üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen acısı halen içimizi sızlatmaktadır. Ömer Halis Demir gibi, Erol Olçak gibi gözünü kırpmadan vatan millet uğruna can veren, şehit olan vatan sevdalısı şehitlerimizi unutmadık unutmayacağız. Tüm şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum.  Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. 

Sadece bu dünyada rahat yaşama uğruna vatanını miletini gözünü kırpmadan satmaya kalkan bu hainlerin yatacak yeri yoktur. Vatana ihanet eden 104 hain rütbeli asker, 15 Temmuz'u 16 Temmuz'a bağlayan gece çatışmalarda ölen 300'den fazla darbe yanlısı hain asker ve sivilleri yine aynı gün ve gece yaralanan 1491 darbe yanlısı ve vatanına ihanet eden soysuzlarıda Allah'a havale ediyorum. Bu hainlere Türk adaleti hak ettikleri cezayı vereceğine inanıyorum.

15 Temmuz da Darbe Sevicilerin Hevesi Kursağında Kaldı

Gerçekleştirmek istenen hain darbe girişimin de Türk Milleti içerideki ve dışarıdaki düşmanlara haddini bildirdi.  Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yapılan hain darbe girişimininin yaşandığı gece de darbe girişimini gerçekleştirmek için görevlendirilen yurtta sulh konseyi yönetimindeki Çiğli 2. ana jet Komutanlığı muharebe arama kurtarma (MAK) timi üyelerince yapılan suikast teşebbüsünden cesareti, inancı ve soğuk kanlı tutumuyla kıl payı kurtulan Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a gelerek darbecilere karşı halkı sokağa davet etmesi halkta büyük karşılık buldu. Anında darbe girişimine büyük tepki gösteren, alanları dolduran Türk Milleti o gece adete tarih yazdı. Hem  darbecilere hemde içimizdeki ve dışımızdaki hainlere en büyük dersi vererek haddini bildirdi. Hakkımız öncülüğünde Darbe girişimi önleyerek ülkemizin huzurunu bozmak ve bölmek isteyenlere tarihi bir ders vererek Türkiye  Cumhriyetinin gücünü bir kez daha gösterdi.

15 Temmuz darbe girişiminin önlenmesi  ülkemizi dış güçlerin maşası olan sinsi bir şekilde kuzu postuna bürünmüş din adamı kupbesiyle yıllardır insanları kandırmış, malesef ülkemizin kılcal damarlarına kadar sızmış Silahlı Kuvvetlerimiz dahil olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının neredeyse tamamını eline geçirmiş, dış düşmanların maşası ve köpeği olmuş, gözünü ihanet ve hainlik bürümüş dünya hayatı için kendini satmış, Pelsinvanyada  kendine tahtına oturmuştur. Allah göstermesin 15 Temmuz 2016 da darbe girişiminde başarılı olabilseydiler ülkemizin hali ne olurdu?

100 yıl önce Osmanlıya yapılan ihanetin aynısınımı yaşardık yada komşu ülkeler Irak, Suriye,  Libya gibimi olurduk bilemem ancak 15 Temmuz darbe girişiminde  halkımız ülkemize yapılmak istenen ihaneti fark etti ve içimizdeki ve dışımızdaki hayinlere bir asır unutmayacak bir ders verdi.